KONST / Litografier / Färglitografi 16635103
nr 1663 5103
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad Olin 20/60, daterad -71. Färglitografi, bildmått: 38x41 cm, yttermått inklusive ram: 55x58 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 2 december 2024
kl 20:43:41
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr